Wszystkiego najlepszego Polsko- obchody Święta Niepodległości

4 listopada 2020
logo placówki

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i włączenia się w proponowane działania:

„Życzenia dla Polski” biało-czerwona pełna życzeń

Zbieramy życzenia dla Polski.

Podczas odbioru lub przyprowadzenia dziecka do Przedszkola otrzymacie Państwo karteczkę białą lub czerwoną.

Wpisujecie Państwo na niej życzenia dla Polski, które wcześniej wspólnie wymyśliliście z dziećmi.

Wypełnioną karteczkę wrzucacie do skrzynki przy wejściu głównym do poniedziałku 9 listopada do godz. 17:00

Zachęcamy do udziału.

„Nasza Rodzina świętuje Dzień Niepodległości”

Akcja ta skierowana jest do całej społeczności naszego przedszkola. Polega ona na:

1. Zrobieniu wspólnego, rodzinnego zdjęcia, przedstawiającego w jaki sposób świętujemy dzień 11 listopada
  2. Przesyłaniu zdjęcia na adres e-mail: [email protected]
  3. Na zdjęcia czekamy do 12 listopada 2020r.
  4. Wynik akcji ogłoszony zostanie na stronie przedszkola.

„Stylowe kapelusze – lata 20” – konkurs

Moda uwielbia wielkie powroty do przeszłości.

W sezonie jesień/zima 2020 będziemy czerpać pomysły sprzed stu lat.

Stwórzmy w ramach Obchodów Niepodległości  kolekcję nakryć głowy inspirowanych trendami z lat 20 XX wieku!

Zapraszamy przedszkolaki chłopców i dziewczynki do udziału w konkursie „Stylowe kapelusze lata 20”

Konkurs obejmuje nakrycia głowy damskie i męskie

Jak przenieść modę z lat 20 do stylizacji w 2020 roku? Czekamy na wasze pomysły i życzy dużo kreatywności.

Termin dostarczenia prac: 12.11.2020

Rozstrzygniecie konkursu 16.11.2020