Nominacja do nagrody Przedszkola Roku 2022

14 października 2022

Szanowni Państwo, z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez naszych rodziców do nagrody Przedszkola Roku 2022 w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie dolnośląskim jest prowadzony przez „Gazetę Wrocławską”

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymały pracujące w naszym  przedszkolu nauczycielki: Justyna Musiała, Jowita Szkołut.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.gazetawroclawska.pl/nauczyciel

Bardzo dziękujemy naszym rodzicom za tą nominację.

Bardzo zachęcamy Państwa, do oddania głosu w tym plebiscycie na nasze przedszkole oraz na nasze Panie: Justyna Musiała, Jowita Szkołut.