Płatności

Bezpłatne godziny pobytu w przedszkolu:

– dla dzieci z roczników 2018 ,2019, 2020 – 5 bezpłatnych godzin

– dla dzieci z roczników 2017 – brak opłaty za godziny

• Koszt płatnych godzin  – 1,30zł za godzinę
  • Jeśli dziecka nie będzie w przedszkolu – odwołujemy posiłki samodzielnie w dzienniku elektronicznym Kidsviev.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka do godziny 15 poprzedniego dnia roboczego – Przedszkole odwoła wszystkie posiłki dla dziecka.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 15 poprzedniego dnia roboczego, ale do godziny 8 w dniu nieobecności – Przedszkole odwołuje obiad oraz podwieczorek.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 8 w dniu nieobecności – Przedszkole nie odwołuje zamówionych posiłków i Państwo ponoszą koszt pełnego pakietu.

• Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek, środa, piątek08:00 – 16:00
Wtorek, czwartek07:30 – 15:30
  • Numer telefonu – 501 669 986